Криптовалютна компанія Galaxy Digital купує конкурента BitGo за $1,2 млрд

Криптовалютна компанія Galaxy Digital купує конкурента BitGo за $1,2 млрд

Це найбільша угода на криптовалютному ринку

Криптовалютна компанія Galaxy Digital купує конкурента BitGo за $1,2 млрд
фото Shutterstock

Фінтех-компанія Galaxy Digital, однією з основних спеціалізацій якої є криптовалюта, купила американську компанію-розробника гаманця для зберігання криптовалюта BitGo, передає Коммерсант.

Компанії оголосили про угоду в середу. Galaxy Digital заплатить за BitGo $1,2 млрд, частково готівкою, частково акціями.

Акціонери BitGo володітимуть 10% об'єднаної компанії. За даними Dealogic, це найбільша угода на криптовалютном ринку і перша, сума якої перевищила $1 млрд. Очікується, що операція буде закрита до четвертого кварталу цього року.

Злиття відбулося в момент, коли ціни на провідні криптовалюти з деякими перервами істотно зростають вже майже рік, загальний обсяг криптовалютного ринку перевищив $2 млрд.

У середині квітня криптовалютна біржа Coinbase провела розміщення на NASDAQ, в перший день торгів її акції виросли на 52%. Після злиття активи на зберіганні Galaxy Digital перевищать $40 млрд, об'єднана компанія буде надавати цілий ряд послуг, включаючи управління активами, трейдинг, інвестиційно-банківські послуги, криптовалютний гаманець тощо.

Тим часом друга за популярністю криптовалюта ефіріумдосягла нового рекорду вище $3400.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті