Найбільша криптобіржа США Coinbase вирішила закрити свій головний офіс

Найбільша криптобіржа США Coinbase вирішила закрити свій головний офіс

Компанія має намір повністю перейти на віддалену роботу

Найбільша криптобіржа США Coinbase вирішила закрити свій головний офіс
фото DR

Американська криптовалютна біржа Coinbase вирішила закрити свій офіс (колишню штаб-квартиру) в Сан-Франциско в 2022 році і перейти на віддалену роботу. Про це компанія повідомила у себе в Twitter, пише Forbes.

Про те, що співробітники Coinbase зможуть продовжити працювати з дому навіть після зняття ковідних обмежень, глава компанії Брайан Армстронг заявив навесні минулого року. Він зазначив, що віддалена робота – «це величезна можливість і стратегічна перевага» для біржі.

«Закриття нашого офісу в Сан-Франциско – важливий крок для того, щоб жоден офіс не перетворився на неофіційну штаб-квартиру, а кар'єрні перспективи залежали від можливостей і результатів роботи [співробітників], а не від місця розташування», – йдеться в повідомленні компанії.

У Coinbase також відзначили, що для співробітників, які все-таки хочуть працювати не тільки з дому, буде доступна мережа «невеликих» офісних приміщень.

Як зазначає Bloomberg, багато компаній в сфері блокчейна і криптовалют наймають співробітників по всьому світу і прагнуть уникнути державного регулювання. Так, у найбільшої в світі криптобіржі Binance теж немає штаб-квартири, пише агентство.

Раніше, в квітні, Coinbase провела первинне розміщення акцій на біржі Nasdaq. У перші 10 хвилин торгів папери компанії подорожчали більш ніж на 60% в порівнянні з установленою перед лістингом довідковою ціною ($250) і перевищили $398 за штуку. Станом на сьогодні акції Coinbase торгувалися по $273.

Брайан Армстронг і Фред Ерсам заснували криптобіржу в 2012 році. Зараз Coinbase проводить операції майже з 50 криптовалютами, а наприкінці 2020 року вона контролювала, за власною оцінкою компанії, майже 11% всього ринку криптовалют.

Нагадаємо, німецька фондова біржа оголосила, що припинить торгівлю акціями Coinbase Global.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті