Фонд гарантування продав активів банків-банкрутів на 35 млн грн у квітні

Фонд гарантування продав активів банків-банкрутів на 35 млн грн у квітні

Всього за місяць провели 428 відкритих електронних аукціонів

Фонд гарантування продав активів банків-банкрутів на 35 млн грн у квітні
Фото: unn.com.ua

У квітні на відкритих електронних аукціонах з продажу активів банків-банкрутів Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виручив 35 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

«Упродовж квітня 2021 року проведено 428 відкритих електронних аукціонів з продажу активів банків, що ліквідуються. З них 29 – результативні аукціони з реалізацією активів на загальну суму понад 35 млн грн. Решта торгів не відбулися через відсутність учасників, зацікавлених у купівлі майна», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, успішними виявилися аукціони з продажу активів шести банків:

  • «Аркада» – на суму 23,14 млн грн;
  • «Родовід Банк» – 8,5 млн грн;
  • «ВТБ Банк» – 2,04 млн грн;
  • «Фідобанк» – 1,3 млн грн;
  • «ЧБРР» – 98 225 грн;
  • «БАНК «Фінанси та Кредит» – 41 057 грн.

Станом на 1 травня вже сплачено 10 лотів на суму 3,5 млн грн. За сімома з них підписано договори купівлі-продажу активів. Крім цього, у квітні Фонд отримав 460 189 грн від безпосереднього продажу активів фізичним та юридичним особам.

Нагадаємо: Фонд гарантування завершив ліквідацію «Всеукраїнського банку розвитку» сина Януковича. Вкладники банку отримали 35 млн грн компенсації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло