У Apple Watch може з'явитися датчик рівня цукру в крові

У Apple Watch може з'явитися датчик рівня цукру в крові

Компанія почала проводити серед користувачів Apple Watch опитування

У Apple Watch може з'явитися датчик рівня цукру в крові
фото DR

Компанія Apple почала розсилати користувачам Apple Watch опитувальник, щоб з'ясувати, якими додатками з контролю даних про стан здоров'я вони користуються, повідомив 9to5mac, на який посилається Forbes. Скріншот опитувальника надав порталу читач з Бразилії, який нещодавно отримав його електронною поштою.

В опитуванні є розділ, присвячений функціям здоров'я. Apple спочатку запитує про функції, вбудовані в watchOS (крокомір, кільця активності та інші) і додаток Workout, намагаючись зрозуміти, які з них споживачі використовують найбільше. Після цього Apple задає питання про використання сторонніх додатків з відстеження тренувань, моніторингу харчових звичок (включаючи гідратацію і харчування), контролю за медичним обслуговуванням і здоров'ям (наприклад, прийом ліків і рівень цукру в крові).

Поставлені  в опитуванні питання побічно підтверджують повідомлення про те, що Apple працює над новим датчиком рівня цукру в крові для Apple Watch Series 7, про який, як очікується, буде оголошено пізніше в цьому році. На початку травня The Telegraph повідомила, що Apple стала найбільшим клієнтом британської Rockley Photonics, яка розробила надточні датчики, що дозволяють отримувати важливу інформацію про кров при проходження інфрачервоного світла через шкіру від модуля, розташованого на задній панелі розумного годинника. Вони можуть визначати не тільки частоту пульсу, а й рівень цукру і алкоголю в крові, а також вимірювати артеріальний тиск.

На початку січня 9to5mac вже писав, що датчик рівня цукру може з'явитися в Apple Watch Series 7. Видання відзначало, що за оцінками Американської діабетичної асоціації, понад  10% американців страждають на діабет, і що більше 26 млн з них не діагностовано.

Глава Apple Тім Кук спочатку не хотів додавати в Apple Watch функції, пов'язані з медициною, побоюючись втручання регулятора – Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Але через попит з боку споживачів передумав і в 2018 році в годинник була додана функції ЕКГ, в 2020-му годинник отримав функцію щодо визначення насичення крові киснем.

Крім того Apple хоче випустити версію Apple Watch для любителів екстремальних видів спорту. Джерела повідомили Bloomberg, що модель з корпусом підвищеної міцності можуть представити в кінці 2021-го або початку 2022 року.

Нагадаємо, Apple намагалася заборонити конкуренту використовувати фразу Стіва Джобса «І ще одна річ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті