Історичну будівлю у центрі Києва планує викупити компанія з фіктивними ознаками – ЗМІ

Історичну будівлю у центрі Києва планує викупити компанія з фіктивними ознаками – ЗМІ

Директорка компанії «Перформ Стандарт» не знає щодо планів на будівлю

Історичну будівлю у центрі Києва планує викупити компанія з фіктивними ознаками – ЗМІ
Будинок готелю Військово-Микільського монастиря
Фото: setam.net.ua

Директорка компанії «Перфом Стандарт», що планує викупити будинок готелю Військово-Микільського монастиря у Києві, Катерина Каменщикова не знає щодо планів на будівлю та не знайома з власницею компанії. Про це повідомляє видання «Слідство.Інфо».

«Я поки не можу відповісти вам на це питання. У мене ще не було ніяких розмов стосовно цього. Я ще сама не знаю. Я не вирішую ці питання сама», – відповіла директорка на запитання медіа.

«Перфом Стандарт» 30 квітня перемогла на аукціоні в системі електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) Міністерства юстиції. Компанія запропонувала більш як 307 млн грн. Мова йде про будинок готелю Військово-Микільського монастиря площею понад 6 700 квадратів. Будівля є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення.

За інформацією онлайн-системи YouControl, фірму створили понад рік тому, а пів року тому новою власницею фірми стала Інна Прилепко з окупованого Алчевська на Луганщині. Жодного іншого бізнесу в неї немає. 

«Слідство.Інфо» з’ясувало, що людина з ідентичними даними визнана потерпілою у кримінальному провадженні. Згідно з судовим документом, чоловіка обвинувачують у побитті жінки під час розпиття спиртного, яке призвело до смерті останньої. Адвокат обвинуваченого розповів журналістам видання, що Інна Прилепко – це матір загиблої. Він припустив, що вона може навіть не знати про свою роль в компанії «Перфом Стандарт».

Історична будівля раніше належала «Дельта Банку», який Національний банк (НБУ) у 2015 році визнав неплатоспроможним. У квітні 2018 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав будинок на аукціоні за 210 млн грн компанії «ЗВ Ріелті». Останню медіа пов’язують з колишнім нардепом та мільярдером Костянтином Жеваго. Нещодавно щодо «ЗВ Ріелті» порушили справу про банкрутство.

Нагадаємо: згідно з оновленим рейтингом видання «Forbes Україна», Жеваго став третім найбагатшим бізнесменом України. Його статки збільшилися з $1,1 млрд до $2,1 млрд. Найбільший актив Жеваго – компанія Ferrexpo ($1,4 млрд).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті