Київська прокуратура проводить обшуки в «Спецжитлофонді»

Київська прокуратура проводить обшуки в «Спецжитлофонді»

Комунальників підозрюють у розкраданні 10,5 млн гривень

Київська прокуратура проводить обшуки в «Спецжитлофонді»
Фото: kyiv.gp.gov.ua

Подільська окружна прокуратура Києва проводить обшуки в офісі комунального підприємства «Спецжитлофонд» в межах кримінального провадження за фактом розкрадання 10,5 млн грн. Про це повідомляється на сайті Київської міської прокуратури.

«Подільська окружна прокуратура м. Києва спільно з УСР в місті Києві ДСР НП України проводить обшуки в офісі КП «Спецжитлофонд» та у приміщеннях підрядних організацій в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння грошовими коштами на суму понад 10,5 млн грн», – йдеться у повідомленні.

За матеріалами слідства, упродовж 2018-2020 років між «Спецжитлофондом» і підрядником було укладено ряд договорів на виконання будівельних робіт. Керівник організації вступив у змову зі службовими особами «Спецжитлофонду», які підписали акти прийому виконаних будівельних робіт без фактичного їх виконання в повному обсязі та якості.

Нагадаємо: чиновник «Київзеленбуду» присвоїв 10 млн грн, виділених на реконструкцію парку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло