ДФС прийшла з обшуками в «Київавтодор»

ДФС прийшла з обшуками в «Київавтодор»

Розслідуються одразу два кримінальні провадження - на 1,9 млрд грн і 18,6 млн грн

ДФС прийшла з обшуками в «Київавтодор»
фото www.facebook.com/SFSofUkraine

Співробітники Державної фіскальної служби України в м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури проводять обшуки в приміщеннях комунальної корпорації «Київавтодор». Обшуки відбуваються у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою у нанесенні службовою особою цієї структури збитків державі у великих розмірах шляхом перевищення посадових обов'язків.

Як повідомляє пресслужба ДФС, за підсумками обшуків планується вилучити фінансово-господарську документацію, яка може свідчити про наявність кримінального правопорушення.

Слідчими органами виявлено, що посадова особа, яку підозрюють, отримала неправомірну винагороду за сприяння комерційній компанії у виграші публічних торгів у 2019-2020 роках щодо оновлення дорожньої інфраструктури. Загальна сума виграних тендерів за вищезазначений період складає 1,9 млрд грн.

Одночасно з цим розслідується кримінальне провадження щодо службових осіб даної комерційної компанії та пов'язаних з нею приватних структур за ч. 3 ст. 212 КК України – «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)»

 В період 2019-2020 років службові особи штучно завищували податкові кредити з ПДВ шляхом використання реквізитів підприємств з ознаками ризиковості та транзитності. За версією слідства, сума ухилення від сплати ПДВ склала 18,6 млн грн, що підтверджується висновком економічного дослідження.

«Модернізація інфраструктури – один із пріоритетів економічної політики держави. Тому Державна фіскальна служба продовжить жорстко реагувати на будь-які спроби нажитися на дорожньому будівництві в Україні та буде притягати до відповідальності тих, хто привласнює корупційну ренту на цьому», – заявив голова ДФС Вадим Мельник.

Нагадаємо: раніше цього дня Державна фіскальна служба ліквідувала «конвертаційний центр» у Києві, який надав послуги з «мінімізації платежів у бюджет» та здійснював виведення безготівкових коштів у готівку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло