Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Директором з комунікацій «Нафтогазу» призначено Максима Білявського

Директором з комунікацій «Нафтогазу» призначено Максима Білявського

Білявський виконуватиме функцію речника НАК

Директором з комунікацій «Нафтогазу» призначено Максима Білявського

Директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» став Максим Білявський. Він відповідатиме за реалізацію зовнішньої та внутрішньої комунікаційної політики та виконуватиме функцію речника НАК. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

«Бачу своїм завданням зробити роботу НАК відкритою та прозорою через надання повної, компетентної та неупередженої інформації. Впевнений, такий підхід сприятиме як професійному галузевому діалогу, так і кращому розумінню роботи НАК українським суспільством та міжнародними партнерами», – зазначив Білявський.

Білявський розпочав свою кар’єру у сфері експлуатації та диспетчеризації магістральних газопроводів. Пізніше очолював напрямок зв’язків з громадськістю в АТ «Укртрансгаз», обіймав позиції директора з персоналу ПАТ «Магістральні газопроводи України» та радника міністра енергетики та вугільної промисловості. До моменту призначення працював провідним експертом Українського інституту економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова.

Максим Білявський має науковий ступінь кандидата технічних наук, був запрошеним спікером Університету Миколи Коперніка в Торуні (Польща) та Школи національної безпеки ім. Ейзенхауера при Національному університеті оборони (США).

Нагадаємо: кабмін призначив Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті