Кабмін призначив Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України»

Кабмін призначив Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України»

Тимчасовим виконувачем обов’язків міністра призначено заступника міністра енергетики Юрія Бойка

Кабмін призначив Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України»
Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Кабінет Міністрів під час загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України» призначив в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка головою правління НАК «Нафтогаз України». Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника міністра енергетики Юрія Бойка. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Згідно з повідомленням, під час засідання розглянуто звіт про діяльність компанії у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку.

Зазначається, що відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК «Нафтогаз України» у грудні 2020 року. За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною.

Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління «Нафтогазу». У 2018 році він обіймав посаду виконавчого директора компанії.

«Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз».

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» отримав 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році. Компанія вперше з 2015 року зафіксувала збитковий річний результат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті