«Прозорро.Продажі» виставив на аукціон завод з переробки гарбузового насіння та горіхів
Стартова ціна складає 70,9 млн грн

Аукціон продажу чинного підприємства з перероблювання гарбузового насіння та волоського горіха NEST UKRAINE відбудеться 1 червня 2021 року на платформі Prozorro.Продажі. Завод розташований в Києві по трасі Київ-Чоп. Про це йдеться на сайті Prozorro.Продажі.
Стартова ціна становить 70,889 млн грн. Приймання заявок на участь в аукціоні триватиме до 2 червня. Територія комплексу – 1 га, площа виробничих приміщень – 4 000 кв. м.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Завод обладнаний автоматизованими лініями перероблювання гарбузового насіння виробництва AKY Technology, потужності яких – до 300 т у місяць. На підприємстві також є лазерний прилад, який сортує насіння за кольором.
Згідно з описом, інфраструктура підприємства дозволяє зберігати до 1000 т сировини та до 500 т готової продукції. Устаткування заводу дає можливість контролювати якість продукції та висушувати до 24 т круглого горіха в день, а також зберігати до 250 т горіху.
Раніше повідомлялося, що 14 травня відбудеться онлайн-аукціон з продовження договору оренди нежитлових приміщень, загальною площею 1193 м², що перебуває на балансі державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.