Мелінда Гейтс після розлучення отримала акцій на суму понад $3 млрд

Мелінда Гейтс після розлучення отримала акцій на суму понад $3 млрд

Наразі Мелінда Гейтс є одним з найбільших акціонерів двох найбільших компаній Мексики

Мелінда Гейтс після розлучення отримала акцій на суму понад $3 млрд
фото Flickr

Фонд Cascade Investment, який керує інвестиціями Білла Гейтса, передав його колишній дружині Мелінді акції ще однієї компанії вартістю $851 млн, випливає зі звітності, спрямованої до Комісії з цінних паперів і бірж США. Про це пише РБКз посиланням на Bloomberg.

Згідно з документом, Мелінді Гейтс перейшли близько 2,25 млн акцій компанії машинобудівної компанії John Deere, яка випускає сільськогосподарську, будівельну та лісозаготівельну техніку.

Таким чином, загальна вартість всіх цінних паперів, які Мелінда Гейтс отримала після розлучення з чоловіком, перевищила $3 млрд.

Гейтси прожили в шлюбі 27 років. Про рішення розлучитися засновник Microsoft оголосив 3 травня. Після цього Cascade Investment перевів Мелінді Гейтс акції на суму $1,8 млрд, повідомляв Bloomberg.

Це були цінні папери Канадської національної залізничної компанії на $1,5 млрд, а також акції найбільшого автодилера в США Autonation на $300 млн.

Крім цього, колишня дружина мільярдера отримала папери мексиканських Coca-Cola Femsa і Grupo Televisa на загальну суму понад $500 млн, пише агентство.

За оцінкою Forbes, після розлучення статки Гейтса знизилися зі $130,4 млрд до $128,6 млрд. Станом на 15 травня видання оцінювало його капітал в $128,3 млрд (за даними Bloomberg – $144 млрд).

Зазначається, що приводом для розлучення могли бути контакти Гейтса з американським фінансистом Джеффрі Епштейном, повідомили джерела The Wall Street Journal. Епштейна звинувачували в секс-торгівлі неповнолітніми. За інформацією видання, Мелінда висловлювала занепокоєння через це, однак чоловік продовжував спілкуватися з Епштейном. У серпні 2019 року фінансист наклав на себе руки у в'язниці.

Раніше повідомлялося, що Мелінда Гейтс стала бенефіціарним власником 14,1 млн акцій Canadian National Railway та 2,94 млн акцій AutoNation.

Більше про резонансне розлучення відомої пари філантропів – у матеріалі Mind «Зберегти своє: чи стане розлучення подружжя Гейтс найдорожчим в історії?».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті