WSJ назвала можливу причину розлучення Білла і Мелінди Гейтс

WSJ назвала можливу причину розлучення Білла і Мелінди Гейтс

Пара стала думати про розлучення всерйоз ще з 2019 року

WSJ назвала можливу причину розлучення Білла і Мелінди Гейтс
фото DR

Розлучення Білла і Мелінди Гейтс готувалося вже давно, пише The Bell з посиланням на The Wall Street Journal. Одна з причин, через яку пара вирішила розлучитися, – невдоволення Мелінди спілкуванням чоловіка з фінансистом Джеффрі Епштейном, якого звинуватили в секс-торгівлі неповнолітніми.

Згідно з документами, що потрапили в розпорядження видання, Мелінда Гейтс консультувалася з юристами з шлюборозлучного процесу ще в 2019 році, коли The New York Times повідомив про неодноразові зустрічі Білла Гейтса з Епштейном. Після публікації матеріалу його прес-секретар повідомляв, що мільярдер спілкувався з ним тільки на предмет благодійності і шкодує про ці контакти.

Вперше своїми побоюваннями з цього приводу Мелінда поділилася з чоловіком після їх першої зустрічі з Епштейном в 2013 році, стверджує видання.

Епштейна звинуватили в організації проституції ще в 2008 році. Тоді він визнав провину і після року ув'язнення вийшов на свободу. У 2019 йому пред'явили звинувачення в торгівлі неповнолітніми, через кілька місяців фінансиста виявили мертвим в тюремній камері.

Мелінда Гейтс казала чоловікові, що вважає неприйнятним спілкування з Епштейном, розповів The Wall Street Journal колишній співробітник Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Однак, незважаючи на її позицію, мільярдер продовжив контакти з фінансистом. Представник Гейтса заявив виданню, що бізнесмен залишається вірним своїй заяві 2019 року.

У березні 2020 року Гейтс заявив, що виходить зі складу ради директорів Microsoft і Berkshire Hathaway, підкресливши, що він планує зосередитися на своїй благодійній діяльності. На той момент подружжя вже вело переговори про розподіл майна, стверджує The Wall Street Journal.

Forbes оцінює статки пари в $130 млрд. Про розлучення подружжя оголосило 3 травня.

За інформацією Bloomberg, створена співзасновником Microsoft холдингова компанія Cascade Investment передала його колишній дружині акції оператора залізничної мережі Canadian National Railway, американського автодилера AutoNation загальною вартістю понад $1,8 млрд. Також Мелінда Гейтс отримала акції мексиканського виробника напоїв Coca-Cola Femsa вартістю близько $120 млн і папери мексиканської медіакомпанії Grupo Televisa, що коштують близько $386 млн. Таким чином, вартість отриманих Меліндою Гейтс активів становить близько $2,4 млрд.

Гейтси в своїй заяві про розлучення підкреслили, що пожертвують більшу частину своїх статків. Вони  заявили, що планують залишитися співголовами фонду і продовжити спільне керівництво організацією. Більше про розлучення Білла і Мелінди Гейтс читайте за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті