Чому купівля смартфона є хорошою інвестицією у власне задоволення
Pekлama

Чому купівля смартфона є хорошою інвестицією у власне задоволення

Виробники радять оновлювати смартфон середнього сегмента кожні 2-3 роки, флагманські ж моделі зазвичай коректно працюють протягом 4-5 років, а найдешевші пристрої починають дратувати вже на другий рік користування

Этот материал также доступен на русском языке
Чому купівля смартфона є хорошою інвестицією у власне задоволення

Однією з найцінніших і найбажаних речей сучасності є смартфон. Стабільна та бездоганна робота цього пристрою – запорука гарного настрою та різних захоплюючих розваг. Попри те, що існує безліч дешевих моделей, справжнє задоволення ви отримаєте тільки від збалансованого за характеристиками та вартості девайса.

Чому економити на покупці телефону є поганою ідеєю, ми запитали консультантів інтернет-магазину електроніки Eldorado.

Телефон має працювати швидко!

Існує багато причин купити iPhone 11 або іншу сучасну модель для активних користувачів технологій. Уявіть, що ви чекаєте якусь подію або довго їдете кудись. Що стане для вас джерелом розваг? Звичайно, телефон.

Якщо він буде працювати дуже повільно, цікава гра «заглючить», це буде дуже дратувати. Або ж ви хочете якомога швидше поспілкуватися з рідними, а смартфон вперто ігнорує ваші команди.

Зазначених ситуацій можна уникнути, вибираючи збалансовану модель. Час від часу вимикайте на кілька секунд телефон, щоб він міг вивантажити програму з пам'яті й очистити кеш. Утримайтеся від встановлення сумнівних програм і переходу за незнайомими посиланнями – це теж має дещо прискорити смартфон і убезпечить від непередбачуваних сценаріїв роботи пристрою.

Проблеми, з якими стикається кожен смартфон з плином часу

Чому купівля смартфона є хорошою інвестицією у власне задоволення

Незалежно від вартості, престижу бренду рано чи пізно апарат застаріє, якщо порівняти з сучасними моделями. Це дасться взнаки у візуальних відмінностях, зміні в роботі пристрою та у відсутності підтримки виробника:

  • брак пам'яти. Навіть необхідні застосунки згодом стануть «важчими» та потребуватимуть більше простору на накопичувачі. Коли-небудь вам доведеться вибирати між контентом і програмами;
  • уповільнення роботи. Телефон буде довше відкривати сторінки в мережі та застосунки на носії;
  • погіршення якості дисплею. Amoled-матриці схильні до вигоряння, тому за кілька років яскраві фарби неминуче втрачають свою насиченість;
  • відсутність оновлень програмного забеспечення. Нові опції та сервіси зазвичай доступні тільки для свіжих моделей.

Виробники радять оновлювати смартфон середнього сегмента кожні 2-3 роки, флагманські ж моделі зазвичай коректно працюють протягом 4-5 років, а найдешевші пристрої починають дратувати вже на другий рік користування. Врахуйте це, коли будете планувати бюджет на новий девайс.

Як вибрати смартфон для тривалого користування

Чому купівля смартфона є хорошою інвестицією у власне задоволення

Покупці найчастіше орієнтуються на бренд і зовнішній вигляд апарата, однак ми радимо подумати і про майбутній комфорт. Зверніть увагу на моделі з запасом продуктивності: нехай обсяг оперативної пам'яті буде трохи більше, а процесор трохи потужніше від необхідного.

Якщо фінансові обмеження досить жорсткі, виберіть смартфон з просунутими опціями, які для вас є першочерговими. Наприклад, з якісною камерою, ємною батареєю або потужним «залізом». Таким чином ви зможете вільно користуватися своїм придбанням протягом тривалого часу й отримаєте максимум задоволення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті