Глава компанії-власниці TikTok покидає свій пост

Глава компанії-власниці TikTok покидає свій пост

Перестановка відбувається на тлі посилання контролю китайської влади над технокомпаніями

Глава компанії-власниці TikTok покидає свій пост
фото DR

Мультимільярдер Чжан Імін, засновник і CEO власника месенджера TikTok ByteDance, йде зі своєї посади в компанії. Через півроку його остаточно змінить співзасновник і HR ByteDance Лян Жуйбо, передає The Bell.

У своєму листі Чжан Імін зазначає, що усвідомив необхідність сконцентруватися на довгостроковій стратегії та соціальній відповідальності, а також уникнути пасток, пов'язаних із розвитком компанії на основі застарілих ідей.

«Повинен зізнатися, що мені не вистачає навичок ідеального менеджера, – пише бізнесмен. – Мене більше цікавлять аналіз організаційних і ринкових принципів і застосування цих теорій для скорочення рутинного навантаження на менеджмент, а не фактичне управління людьми».

Чжан Імін відходить від керівництва в умовах різкого посилення уваги з боку китайської влади до технологічних компаній Китаю після обмежень, накладених на Ant Group Джека Ма.

В останні місяці почастішали новини про нові вимоги китайських регуляторів до ByteDance, відзначає The Wall Street Journal.

Зміни в керівництві ByteDance стартували в квітні, коли головним виконавчим директором самого TikTok став екс-фіндиректор Xiaomi Шоу Цзи Чу.

Нагадаємо, Китай наклав обмеження на 13 великих IT-компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті