Власник Zara та Bershka вирішив закрити всі магазини в Венесуелі

Власник Zara та Bershka вирішив закрити всі магазини в Венесуелі

Inditex зосереджується на закритті дрібніших торгових точок у всьому світі на користь розширення флагманських магазинів

Власник Zara та Bershka вирішив закрити всі магазини в Венесуелі
фото www.flickr.com/photos/ennegrocontraaviolencia/31579259656

Inditex, власник таких брендів, як Zara, Bershka і Pull & Bear, вирішив закрити всі свої магазини в Венесуелі в найближчі тижні після розгляду угоди між роздрібним продавцем і його місцевим партнером Phoenix World Trade. Про це повідомляє Reuters.

Phoenix World Trade, панамська компанія, яку контролює венесуельський бізнесмен Каміло Ібрагім, взяла на себе управління магазинами Inditex в південноамериканській країні у 2007 році.

«Phoenix World Trade переглядає комерційну присутність своїх франчайзингових брендів Zara, Bershka і Pull & Bear в Венесуелі, щоб привести її у відповідність до нової моделі інтеграції і цифрової трансформації, оголошеної Inditex, – йдеться в коментарі компанії Reuters. – П'ять магазинів, які залишилися відкритими ... закриються в найближчі тижні».

Inditex не відповіла на запит Reuters про надання інформації про закриття.

Агентство зазначає, що закриття відбувається у зв'язку з тим, що Inditex, найбільша у світі група роздрібної торгівлі одягом, скорочує дрібніші торгові точки по всьому світу на користь розширення флагманських магазинів. До кінця 2021 року компанія запланувала закрити 1200 магазинів, до 700 – в Європі, 100 – Північній і Південній Америці і 400 – в інших країнах світу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло