Британський регулятор вкладе $425 млн в зарядну інфраструктуру

Британський регулятор вкладе $425 млн в зарядну інфраструктуру

Ofgem має намір збудувати 1800 зарядних станцій на основних дорогах країни та ще 1750 - в населених пунктах

Британський регулятор вкладе $425 млн в зарядну інфраструктуру
фото www.flickr.com/photos/mattward/14032607146

Британський регулятор енергетичного ринку Ofgem інвестує 300 млн фунтів ($425 млн) в понад 200 низьковуглецевих інфраструктурних проєктів, щоб підготувати країну до електрифікації транспорту і опалення.

Як повідомляє Reuters, інвестиції здійснюватимуться протягом наступних двох років і є частиною інвестиційного плану на суму 40 млрд фунтів, який повинен гарантувати, що Великобританія зможе перейти на низьковуглецеві транспорт і опалення при збереженні надійного енергопостачання.

В рамках пакету фінансування основні дороги по всій країні будуть обладнані необхідними кабелями для установки 1800 нових точок для швидкої зарядки електромобілів. Ще 1750 зарядних станцій будуть розташовані в населених пунктах.

Сполучене Королівство прийняло план з припинення продажу нових бензинових та дизельних автомобілів до 2030 року в рамках своєї мети з ліквідації викидів вуглекислого газу до 2050 року. План прем’єр-міністра Бориса Джонсона включає в себе 12 млрд фунтів на державну підтримку «зеленої» промисловості, включаючи електромобілі. Таким чином, Великобританія випереджає Францію і Іспанію, які встановили крайній термін відмови від двигунів внутрішнього згоряння до 2040 року. Єдиною країною з більш амбіційними планами є Норвегія, яка запланувала припинити продажі нових традиційних авто до 2025 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті