З кількох тисяч криптовалют більшість не становлять ніякої цінності - експерт

З кількох тисяч криптовалют більшість не становлять ніякої цінності - експерт

Однак вони можуть полегшити транзакції, які складно провести за допомогою традиційних валют

З кількох тисяч криптовалют більшість не становлять ніякої цінності - експерт
фото Shutterstock

Більшість криптовалют не становлять цінності, й інвестори повинні з обережністю вкладати в них кошти, вважає глава Федерального резервного банку (ФРБ) Сент-Луїса Джеймс Баллард.

«Ми маємо пару тисяч (криптовалют), більшість з них не становлять цінності», – сказав він в інтерв'ю Yahoo Finance, пише FinMarket.

Баллард також попередив про волатильність криптовалют і рекомендував проявляти обережність і враховувати ризики, інвестуючи в ці активи.

Водночас Баллард визнав, що «якщо криптовалюти можуть полегшити транзакції, які складно провести за допомогою традиційних валют, тоді у них є призначення і вони можуть обертатися поряд із національними валютами».

Член ради керуючих Федеральної резервної системи (ФРС) Лейл Брейнард, в свою чергу, в понеділок звернула увагу на те, що Китай досяг прогресу в розробці національної цифрової валюти.

«Для нас дуже важливо пильно стежити за прогресом багатьох центробанків (у розробці цифрових валют), включаючи китайський (ЦБ)», – сказала вона в ході заходу криптовалютної платформи CoinDesk.

Минулого тижня голова Федрезерву Джером Пауелл заявив, що ФРС планує прискорити вивчення питання про можливий запуск цифрової версії долара, контрольованої центробанком. ФРС планує винести це питання на громадське обговорення, оскільки інтерес до питання створення цифрових валют центробанками по всьому світу швидко зростає.

Нагадаємо, HSBC не пропонуватиме криптовалюти і криптосервіси заможним клієнтам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті