Радницею голови правління «Нафтогазу» стала ексдепутатка Світлана Заліщук

Радницею голови правління «Нафтогазу» стала ексдепутатка Світлана Заліщук

Одним з пріоритетів її роботи буде протидія «Північному потоку-2»

Радницею голови правління 	«Нафтогазу» стала ексдепутатка Світлана Заліщук
Світлана Заліщук
Фото: УНІАН

Радницею голови правління НАК «Нафтогаз України» з міжнародних питань призначили народну депутатку VIII скликання Світлану Заліщук. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що вона координуватиме взаємодію групи «Нафтогаз» з міжнародними партнерами, зокрема посадовими особами країн Великої сімки. Також Заліщук виконуватиме представницьку функцію високого рівня. Одним з її пріоритетів буде протидія «Північному потоку-2».

«Сьогодні ми працюємо над кількома сценаріями зупинки Північного Потоку-2. Необхідна мобілізація усіх гілок української влади та чітка й послідовна координація з нашими міжнародними партнерами, які розуміють небезпеку російської труби для усієї Європи. Такими наразі я бачу пріоритети своєї роботи», – прокоментувала Заліщук своє призначення.

Заліщук працювала зовнішньополітичним радником прем’єр-міністра України та віцепрем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції. Вона очолювала Підкомітет з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради (ВР) у закордонних справах. Також була членом українських делегацій до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) та парламентського комітету Асоціації з ЄС.

Раніше роботу в «Нафтогазі» завершили директорка зі зв’язків з державними регуляторними органами та зацікавленими сторонами Альона Осмоловська, радниця попереднього голови правління НАК та його представниця у зв’язках зі стейкхолдерами Олена Зеркаль, а також радник попереднього голови правління та його представник у США Вадим Гламаздін.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло