ФДМУ оголосив аукціон з приватизації нерухомості в центрі міста Іршава

ФДМУ оголосив аукціон з приватизації нерухомості в центрі міста Іршава

Стартова ціна складає понад 1,3 млн грн

ФДМУ оголосив аукціон з приватизації нерухомості в центрі міста Іршава
фото: privatization.gov.ua

23 червня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна – нерухомості в центрі міста Іршава Закарпатської області. Стартова ціна складає 1 318 120 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 22 червня. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

«Вигідна локація, хороший стан об'єкту, розвинена інфраструктура поряд та можливість використовувати актив за будь-яким цільовим призначенням відкривають широкі можливості його використання для потенційних інвесторів, до прикладу: для здачі під офіси, розміщення об'єктів торгівлі, закладів громадського харчування тощо», – йдеться у повідомленні.

Об'єктом приватизації є частина одноповерхової будівлі 1982 року побудови загальною площею 212,6 м², яка знаходиться на вул. Білецькій 4/2. Розмір земельної ділянки, на якому розташований актив, – 302 м².

Фундамент будівлі – стрічковий, бутобетонний; стіни та перегородки – цегляні; перекриття – дерев’яне; підлоги – бетонні, дощаті; покрівля – шиферна. Об’єкт наразі не експлуатується, проте знаходиться в задовільному стані.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло