Будівництво президентського університету у Києві за три роки коштуватиме 7,2 млрд грн - Шкарлет

Будівництво президентського університету у Києві за три роки коштуватиме 7,2 млрд грн - Шкарлет

Університет буде розташований на території державного «Експоцентру України» у Києві

Будівництво президентського університету у Києві за три роки коштуватиме 7,2 млрд грн - Шкарлет
Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет заявляє, що будівництво президентського «Університету інформаційної та кібербезпеки» на території державного «Експоцентру України» (ВДНГ, Київ) за три роки коштуватиме 7,2 млрд грн. Про це він повідомив на пресконференції під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

«Територіально локація – це 16 гектарів на ВДНГ... Загалом розвиток президентського університету спільно з біокластером і біоклінікою є логічним завершенням просторового розвитку території ВДНГ, для того, щоб студенти мали можливість користуватися всіма об'єктами інфраструктури одночасно», – сказав міністр.

Згідно з представленою концепцією, територія університету займатиме 16 га, загальна площа забудови – 25 800 квадратних метрів.

На території закладу розміщуватимуться 11 кампусів, серед яких п'ять профільних наукових кампусів, адміністративний корпус, апарт-готель для студентів, апарт-готель для педагогів, лікарня, дипломатична служба і корпус з офісами іноземних компаній.

Міністр зазначив, що реалізація концепту впродовж трьох років із підготовкою документації, новим будівництвом, первинним необхідним обладнанням коштуватиме 7,2 млрд грн.

Нагадаємо: Зеленський підписав указ про створення президентського Університету інформаційної та кібербезпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло