Суд дав Стерненку рік умовно

Суд дав Стерненку рік умовно

Суд визнав Стерненка винним за двома статтями з інкримінованих йому трьох

Суд дав Стерненку рік умовно
Фото: Гіманов Олександр/УНІАН

Одеський апеляційний суд визнав активіста Сергія Стерненка винним за двома статтями з інкримінованих йому трьох і засудив до 3 років позбавлення волі із заміною на рік умовно. Про це повідомляє «Укрінформ».

Колегія суддів під головуванням Альбіни Кадегроб дослідила докази у кримінальному провадженні та частково скасувала вирок Приморського райсуду. Зокрема, суд виправдав Стерненка за обвинуваченням у розбійному нападі з метою заволодіння майна (стаття 187 Кримінального кодексу), а за обвинуваченням у викраденні й завданні тілесних ушкоджень (246 ст ККУ) суттєво полегшив обвинувачення.

Водночас суд частково визнав Стерненка винним за обвинуваченням у незаконному поводженню зі зброєю (ст.263 ККУ), засудивши його до трьох років позбавлення волі, проте звільнив від ув’язнення з випробувальним терміном в один рік і поклав на нього спеціальні обов’язки.

Колегія суддів визнала надані суду свідчення потерпілого суперечливими, а докази сторони обвинувачення – неналежними.

Нагадаємо: 23 лютого Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до семи років позбавлення волі, визнавши його винним у викраденні депутата Лиманської селищної ради Сергія Щербича і призначив покарання у вигляді 7 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло