КБ «Південне» уклало контракт щодо виведення на орбіту українського супутника

КБ «Південне» уклало контракт щодо виведення на орбіту українського супутника

Запуск космічного апарата планується здійснити в грудні 2021 року

КБ 	«Південне» уклало контракт щодо виведення на орбіту українського супутника
Фото: Reuters

ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» уклало контракт з європейською компанією ISILAUNCH щодо виведення на орбіту космічного апарату «Січ-2-30». Про це повідомив у фейсбуці віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

«Запуск супутника має відбутися з пускового майданчика компанії SpaceX (США) за допомогою ракетоносія Falcon-9. Саме ISILAUNCH має відповідну угоду з цієї американською компанією, якою уповноважена на продаж послуг з виведення супутнього корисного навантаження на даному ракетоносію та надання відповідних інжинірингових послуг та матеріальної частини», – зазначив міністр.

За його словами, на сьогодні вже здійснений авансовий платіж.

«Запуск космічного апарата планується здійснити в грудні 2021 року (резерв – січень 2022 року). Утім, маю надію, що це станеться саме в рік 30-річчя незалежності України й завдання президента України Володимира Зеленського буде виконане», – додав Уруський.

Раніше повідомлялося, що Зеленський доручив запустити супутник до 30-річчя незалежності України. Компанія Ілона Маска наприкінці 2021 року запустить український супутник.

Кабмін розблокував гроші на добудову українського космічного супутника «Січ 2-30».

Народний депутат Дмитро Наталуха повідомляв, що ціна контракту становитиме $1 млн. Натомість загальна вартість запуску українського супутника «Січ 2-30» компанією Ілона Маска SpaceX обійдеться Державному космічному агентству України в $1,99 млн. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло