Відсьогодні вантажівкам заборонено рухатися дорогами державного значення у спеку

Відсьогодні вантажівкам заборонено рухатися дорогами державного значення у спеку

Заборона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн

Відсьогодні вантажівкам заборонено рухатися дорогами державного значення у спеку
фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua

Відсьогодні вантажівкам заборонено рухатися державними дорогами у денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм. Про це повідомляється на сторінці «Укравтодору» у фейсбуці.

«Нагадуємо громадянам про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору. Вони щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування», – йдеться у повідомленні.

Заборона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн. Вийняток становлять вантажівки, що перевозять небезпечні, швидкопсувні вантажі, живих тварин і птицю, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

«Укравтодор» зазначає, що перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Нагадаємо: мінінфраструктури розпочинає експериментальний проєкт доступу до ринку річкових перевезень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті