«Укрзалізниця» передасть голландському зоопарку двох ведмедів

«Укрзалізниця» передасть голландському зоопарку двох ведмедів

Тварини знаходилися на балансі «Запорізької дитячої залізниці»

«Укрзалізниця» передасть голландському зоопарку двох ведмедів
Фото: Vincent M.A. Janssen/Pexels

«Укрзалізниця» («УЗ») передасть двох ведмедів, які перебувають на балансі Запорізької дитячої залізниці, в Ouwehand Zoo (м. Ренен, Нідерланди. Про це повідомив в.о. голови правління компанії Іван Юрик на своїй сторінці у фейсбуці.

«Двох клишоногих, які якимсь дивом (та ще історія) опинилися на балансі Запорізької дитячої залізниці, ми передаємо на реабілітацію та утримання до зоопарку Ouwehand Zoo. Це у місті Ренен, Нідерланди. Комфортне проживання їм там гарантоване, ще й з басейном та водоспадом. Усі витрати на трансфер та утримання бере на себе зоопарк», – написав Юрик.

Він додав, що пошук нового будинку для ведмедів триває вже декілька років, і подякував зоопарку Ouwehand Zoo і громадській екологічній організацій Eco-Halych: Wildlife Rehab, яка наразі допомагає у цьому питанні.
«Точно знав, що в процесі продажу непрофільних активів будуть сюрпризи у вигляді лазень, магазину «Ювілейний» або кафе «Вишенька», але на ведмедів точно не очікував», – резюмував Юрик.

Нагадаємо: невдовзі «Укрзалізниця» виставить на аукціон 11 непрофільних активів. Загалом компанія відібрала для продажу 182 об’єкти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло