Bosch відкрила в ФРН завод з виробництва мікросхем вартістю 1 млрд євро

Bosch відкрила в ФРН завод з виробництва мікросхем вартістю 1 млрд євро

Виробництво чипів на новому заводі стартує у липні

Bosch відкрила в ФРН завод з виробництва мікросхем вартістю 1 млрд євро
фото www.flickr.com/photos/mhaller1979/4075581328

Німецька компанія Bosch відкрила в Німеччині завод з виробництва мікросхем вартістю 1 млрд євро, що спеціалізується на електромобільності і автономних транспортних засобах. Як повідомляє Automotive News Europe, завод, розташований недалеко від Дрездена, був введений в експлуатацію в період серйозних обмежень поставок для автовиробників і допоможе Bosch безпосередньо обслуговувати ці компанії і менше покладатися на сторонніх виробників.

Видання зазначає, що ці виробничі потужності не зможуть подолати кризу напівпровідників, що охопила автомобільну промисловість в останні місяці.

Завод Bosch, який отримав державну допомогу в розмірі 200 млн євро в рамках інвестиційної схеми Європейського союзу (ЄС), почне виробництво мікросхем в липні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і віцепрезидент Європейської комісії Маргрет Вестагер взяли участь у віртуальній церемонії відкриття.

Нагадаємо: виручка десяти найбільших контрактних виробників чипів за підсумками першого кварталу 2021 року сягнула $22,75 млрд, що стало новим рекордом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло