CNN отримав ексклюзивний запис розмови між Джуліані, Волкером і Єрмаком

CNN отримав ексклюзивний запис розмови між Джуліані, Волкером і Єрмаком

Джуліані тиснув, щоб українська сторона почала розслідування проти Байдена та визнала, що втручалась у вибори президента США, щоб «нашкодити Трампу»

CNN отримав ексклюзивний запис розмови між Джуліані, Волкером і Єрмаком
фото www.flickr.com/photos/fullosseousflap/381247187

Телеканал CNNотримав ексклюзивний аудіозапис розмови між радником експрезидента Дональда Трампа Руді Джуліані, спецпредставником США по Україні Куртом Волкером та і Андрієм Єрмаком, на той момент помічником президента Володимира Зеленського.

Цей дзвінок був передвісником сумнозвісної розмови Трампа із Зеленським, і обидва розмови пізніше стали центральною частиною першого імпічменту Трампа.

Під час приблизно 40-хвилинної розмови Джуліані неодноразово говорив Єрмаку, що Зеленський повинен публічно оголосити про розслідування можливої корупційної діяльності на той час кандидата в президенти США Джо Байдена. Також він наполягав, що Україна втрутилася у вибори президента США, щоб «нашкодити Трампу».

Телеканал зазначає, що новий аудіозапис демонструє, як Джуліані агресивно переконував українців виконати наказ Трампа. Це підриває заяви Трампа про те, що не було ніякого тиску і пропозицій винагороди у вигляді підтримки уряду США, якби він надав американському лідеру політичну послугу.

Судячи з аудіозапису, Джуліані знову і знову наполягав на розслідуванні. Він навіть сказав, що дипломатичні відносини між США і Україною покращаться, якщо Зеленський запустить розслідування. Під час розмови Джуліані і Волкер припустили, що публічне оголошення може розчистити шлях для такого бажаного візиту Зеленського в США або для особистих зустрічей з Джуліані.

«Я думаю, що це дозволило б мені приїхати і дати мені можливість, я думаю, поговорити з президентом (Трампом – ред.), щоб подивитися, що я можу зробити, щоб переконатися, що будь-які непорозуміння будуть усунені», – говорив він.

Наразі у США ведеться кримінальне розслідування відносно Джуліані і його угод з Україною, в тому числі про те, чи порушував він закони про лобіювання, координуючи свої дії з колишніми чиновниками, які давали йому компромат на Байдена. Федеральне розслідування посилилося, коли в кінці квітня ФБР провело обшук в будинку і офісі Джуліані. Неясно, чи є розмова з Волкером та Єрмаком частиною розслідування. Джуліані заперечує всі правопорушення.

Джуліані не відповів на прохання CNN прокоментувати новий аудіозапис. У минулому він говорив, що не зробив нічого поганого в Україні і просто переслідував інтереси свого клієнта. (У той час він був особистим адвокатом Трампа.) Джуліані також засудив імпічмент Трампа у справі України і сказав, що поведінка Трампа було конституційною.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло