Зарплатний борг перед шахтарями знову сягнув 1,25 млрд грн

Зарплатний борг перед шахтарями знову сягнув 1,25 млрд грн

Профспілка гірників нагадала Міненерго, що потрібно закласти необхідну суму при корегуванні бюджету

Зарплатний борг перед шахтарями знову сягнув 1,25 млрд грн
Фото: pixabay.com

Борг по заробітній платі перед шахтарями в Україні знову сягнув 1,25 млрд грн. Про це у фейсбуці повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Борг перед шахтарями знову перевищив позначку в мільярд – сягнув 1,25 млрд грн. Борг за виконану роботу перед представниками однієї з найнебезпечніших професій, перед їхніми дружинами й дітьми, перед жителями мономіст, життя яких, інфраструктура, підприємництво на сто відсотків залежать від роботи шахт та вчасних виплат шахтарям», – написав голова.

Він висловив обурення тим, що гірники країни кожного разу мають «спочатку просити, потім вибивати зароблене касками в урядовому кварталі».

Незалежна профспілка гірників України нагадала Міністерству енергетики про домовленість з шахтарями – про урядові пропозицій щодо змін до бюджету на 2021 рік.

«Сьогодні це єдина можливість закласти необхідну суму при корегуванні бюджету, щоб принаймні до кінця року люди мали своєчасні розрахунки», – пояснив Волинець.

Раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики досягло домовленостей із Міністерством фінансів щодо термінового погашення заборгованості заробітної плати шахтарям за поточний рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті