СБУ здійснила обшуки у засновників «Партії Шарія»

СБУ здійснила обшуки у засновників «Партії Шарія»

Фігуранти справи причетні до поширення у столиці агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України

СБУ здійснила обшуки у засновників «Партії Шарія»
Анатолій Шарій
фото: facebook.com/anatolijsharij

Служба безпеки України (СБУ) провела обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія», причетних до поширення у столиці агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України. Про це повідомляється на сайті СБУ. 

«Обшуки відбувалися за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: в столиці та в Бучацькому районі Київської області», – повідомляє пресцентр СБУ.

Під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатки та банківські картки.

Крім того, було здійснено обшуки в друкарні у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

У межах кримінального провадження за ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч.3 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Нагадаємо: СБУ оголосила про підозру Анатолію Шарію. За статтями про державну зраду та порушення рівноправності громадян.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло