Apple ввела нові правила App Store для боротьби з шахраями

Apple ввела нові правила App Store для боротьби з шахраями

Наприклад, додаток можуть видалити за оманливу рекламу і фейкові ціни

Apple ввела нові правила App Store для боротьби з шахраями
фото DR

Американська корпорація Apple оновила правила App Store і внесла в них ряд змін, спрямованих, в тому числі, на боротьбу з шахрайством, пише vc.ru.

Маніпуляції, введення в оману або інша шахрайська активність приведуть до виключення з програми для розробників і видалення облікового запису.

Розробники повинні надавати Apple і користувачам App Store достовірну і інформацію про себе, яку легко перевірити, щоб з ними в разі чого можна було зв'язатися. Вказування недостовірних даних для зв'язку з розробником заборонено.

На майданчику заборонена маніпуляція рейтингами, чартами або оглядами, оскільки це підриває довіру до App Store.

Якщо розробник не може підтримувати високу якість свого додатка, це може вплинути на рішення Apple про порушення правил майданчика, якщо він буде обговорюватися з іншої причини.

Вводить в оману просування додатків, включаючи згадку фейкової ціни продукту або послуги, заборонено в тому числі за межами App Store. У разі порушення акаунти розробників можуть видалити.

Додатки, що сприяють легальному продажу марихуани, повинні мати географічні обмеження відповідно до регіонів, де її поширення дозволено законом.

Розробники можуть повідомляти своїм користувачам поза додатком в App Store, що існують способи оплати в обхід майданчика, проте для цього не можна використовувати контактну інформацію, отриману творцем програми через App Store.

Якщо програма включає функцію створення акаунта, в ньому також повинна бути функція його видалення.

Створений користувачами контент всередині додатків може включати відео, статті, аудіо та навіть казуальні ігри – і він не вважається окремими додатками.

Нагадаємо, Apple запідозрилаMicrosoft і Epic Games в потенційній змові проти себе на суді.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло