Google реструктурує свій хмарний бізнес

Google реструктурує свій хмарний бізнес

Реструктуризація передбачає усунення низки посад

Google реструктурує свій хмарний бізнес
фото www.flickr.com/photos/feliperivera/2286608473

Американський техногігант Google взявся за внутрішню реструктуризацію своєї хмарної групи. Як повідомляє CNBC, цей процес буде включати усунення низки посад.

Рішення про реструктуризацію було прийнято через рік після того, як керівником хмарного підрозділу став Томас Куріан. За цей період час він провів низку змін, в основному в чисельності персоналу.

За словами джерела телеканалу, реструктуризація в першу чергу спрямована на переорієнтацію на міжнародні ринки і торкнеться менш як 50 співробітників. Компанія не стала коментувати, скількох співробітників це торкнеться або на які області хмарного бізнесу чекають зміни, тільки заявивши, що вона працює з внутрішніми «групами мобільності», щоб знайти співробітникам нові ролі в компанії.

Цього тижня Куріан окреслив стратегію компанії, яка включала націлювання на п'ять галузей: роздрібна торгівля, охорона здоров'я, фінансові послуги, ЗМІ та розваги, а також виробництво.

Нагадаємо: Alphabet вперше представила дані про доходи від хмарних технологій у своєму звіті про прибутки і збитки за IV квартал. Хмарний бізнес Google приніс дохід в розмірі $8,92 млрд у 2019 фінансовому році в порівнянні з $5,84 млрд в 2018 році.

Для порівняння, Amazon Web Services торік заробила понад $35 млрд. Аналітики поставили компанію на перше місце за часткою ринку, а Microsoft – на друге.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті