Mastercard допоможе зникаючим тваринам

Mastercard допоможе зникаючим тваринам

Компанія випустила спеціальну подарункову карту Wildlife Impact

Этот материал также доступен на русском языке
Mastercard допоможе зникаючим тваринам
фото: mastercard.com

Mastercard і Conservation International випустили подарункові карти Wildlife Impact із зображенням тварин, які можуть зникнути ще до того, як термін карт закінчиться. Про це повідомляється на сайті Mastercard. Мета – звернути увагу на види диких тварин, які знаходяться під загрозою зникнення.

Подарункові карти можна буде використовувати всюди, де приймаються дебетові карти Mastercard. За кожну придбану карту Mastercard буде жертвувати $1 в Conservation International для захисту зникаючих видів тварин по всьому світу. Серед них: африканський лісовий слон, лемур вари, перуанська жовтохвіст мавпа і яванський панголін.

Нагадаємо, раніше британський Фінтех-стартап TreeCard разом з Mastercard запропонував клієнтам дерев'яну дебетову карту, яка пропонує клієнтам обміняти бали лояльності або кешбек на посадку дерев. Після реєстрації користувач прив'язує додаток TreeCard до своїх поточних банківських рахунків. Частину комісійних від транзакції за карткою компанія спрямовує на проєкти з посадки дерев компанії Ecosia, яка також інвестувала в TreeCard.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті