Коаліція інвесторів з $41 трлн просить G-7 припинити субсидування викопного палива

Коаліція інвесторів з $41 трлн просить G-7 припинити субсидування викопного палива

Вони також хочуть, щоб країни поступово відмовилися від виробництва електроенергії на основі енергетичного вугілля

Коаліція інвесторів з $41 трлн просить G-7 припинити субсидування викопного палива
фото www.flickr.com/photos/alexanderwhit19/21459958479

Коаліція інвесторів, які сукупно контролюють активи в розмірі $41 трлн, закликала світових лідерів встановити більш амбітні цілі щодо викидів парникових газів і припинити підтримку викопного палива. Як повідомляє Bloomberg, 457 інвесторів написали спільного листа главам держав перед самітом G-7, який почнеться в п'ятницю в графстві Корнуолл, Англія.

Інвестори попросили всі уряди взяти на себе зобов'язання по досягненню чистих нульових викидів до середини століття, підвищити свої цільові показники скорочення викидів до 2030 року відповідно до обмеження глобального потепління до 1,5 ° за Цельсієм, скасувати субсидії на викопне паливо і поступово відмовитися від виробництва електроенергії на основі енергетичного вугілля.

Зміна клімату стане ключовою темою обговорення на заході G-7, яке проводиться за п'ять місяців до конференції Організації Об'єднаних Націй з питань клімату в Глазго, де сторони, які підписали Паризьку кліматичну угоду 2015 року, повинні переглянути свої обіцянки щодо скорочення викидів і встановити більш амбітні цілі.

Коаліція стверджує, що країни, які швидко рухаються до декарбонізації і готуються до майбутнього, менш залежному від викопного палива, також можуть залучити більше капіталу.

Коаліція інвесторів, в яку входять Amundi SA і Fidelity International, також закликала до планів відновлення економіки після COVID-19 для підтримки переходу до нульових викидів і до того, щоб фінансова звітність, пов'язана з кліматом, стала обов'язковою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті