ЮНІСЕФ Україна продовжила стратегічне партнерство з SoftServe ще на 2 роки

ЮНІСЕФ Україна продовжила стратегічне партнерство з SoftServe ще на 2 роки

SoftServe виступатиме в ролі радника і технологічного партнера ЮНІСЕФ

Этот материал также доступен на русском
ЮНІСЕФ Україна продовжила стратегічне партнерство з SoftServe ще на 2 роки
фото: unicef.org

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та SoftServe підписали угоду про продовження стратегічного партнерства на наступні два роки. В рамках цієї угоди компанія SoftServe виступатиме в ролі радника і технологічного партнера ЮНІСЕФ. Сторони працюватимуть разом над ініціативами ЮНІСЕФ у сфері освіти, охорони здоров’я, захисту дітей, соціальної політики, комунікації для розвитку тощо. Серед таких ініціатив: створення вебпорталу на підтримку національної реформи харчування в школах України, додаток по догляду за немовлятами для молодих батьків, платформа НУМО про важливість дошкільного розвитку та інформаційний портал з доказової медицини та науки. Про це повідомляється на сайті фонду. 

Окрім того, цього року SoftServe також працюватиме над оновленням національного порталу про вакцинацію vaccination.org.ua.

Як повідомляє ЮНІСЕФ, проєкти в рамках партнерства реалізуються як на pro bono, так і на волонтерських засадах. На початку року SoftServe презентував корпоративну платформу Open Tech, що допомагає компанії залучати волонтерів для роботи над соціальними проєктами в Україні, Болгарії та Польщі.

Стратегічне партнерство між ЮНІСЕФ та SoftServe триває з квітня 2020 року. За цей час було розроблено середовище для роботи з даними щодо статистики захворювань на Covid-19 в Україні для Центру громадського здоров’я МОЗ, створено національну Волонтерську платформу, розробляється  портал з реформування системи шкільного харчування в Україні тощо.

«Ми бачимо, як стрімко  змінюється українське суспільство і нові виклики потребують нових рішень. Тому для ЮНІСЕФ важливо розвивати співпрацю із такими інноваційними компаніями як SoftServe, що володіють високопрофесійними знаннями та допомагають знаходити технологічні вирішення сучасних проблем. Доступ до перевіреної й актуальної інформації є ключовим для того, щоб покращити життя дітей, їхніх батьків, молоді та громад. Крім того, це дозволяє почути їхні голоси та допомагає їм ухвалювати усвідомлені рішення щодо свого здоров'я, харчування, навчання та їх майбутнього», – сказала Лотта Сильвандер, Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні

«Ми надзвичайно цінуємо можливість долучатися до проєктів ЮНІСЕФ, адже вони націлені на системне вирішення різноманітних соціальних питань у сфері захисту дітей. Нам резонують ідеї, проєкти, спільна робота над ними разом з колегами з офісу ЮНІСЕФ. Та головне, нам резонує мета цих ініціатив, що перегукується з місією SoftServe – можливість змінювати світ на краще», – наголошує співзасновник та Голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті