ФОПам та найманим працівникам виплатили 2,7 млрд грн «карантинної» допомоги

ФОПам та найманим працівникам виплатили 2,7 млрд грн «карантинної» допомоги

Станом на 10 червня виплати «карантинних» 8 000 грн завершено

ФОПам та найманим працівникам виплатили 2,7 млрд грн 	«карантинної» допомоги
Фото: УНІАН

Найманим працівникам та підприємцям, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у «червоних» зонах, виплатили 2,7 млрд грн державної допомоги. Станом на 10 червня виплати «карантинних» 8 000 грн завершено. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що на виплату фінансової допомоги застрахованим особам у 2021 році подали 340 199 заявок. Зокрема, кошти отримали майже 178 000 найманих працівників та понад 161 000 ФОПів.

У регіональному розрізі найбільше виплатили підприємцям та працівникам у:

  • Києві – майже 502 млн грн;
  • Львівській області – майже 287 млн грн;
  • Харківській області – 274 млн грн.

Водночас прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці додав, що це вже друга за останні півроку програма прямих виплат ФОПам та працівникам, які були змушені обмежити роботу через посилення карантину. Загальна сума виплат за цими програмами склала 6,5 млрд грн.

Крім цього, понад 3 млрд грн виплатили за програмою часткового безробіття. Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу за програмою «5-7-9» та за програмою портфельних гарантій за рік становить майже 50 млрд грн.

Нагадаємо: 30 березня Верховна рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким ФОПи, які працюють у «червоних» зонах змогли отримати 8 000 грн одноразової допомоги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті