ФДМУ оголосив аукціон з оренди приміщень в столиці

ФДМУ оголосив аукціон з оренди приміщень в столиці

Стартова ціна об’єкту складає близько 3 000 грн

ФДМУ оголосив аукціон з оренди приміщень в столиці
фото: orenda.gov.ua

25 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень будівлі, що обліковується на балансі Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра та знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Ломоносова 28/41. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Стартова ціна об’єкту складає 2 624,62 грн, а термін оренди – 3 роки. Подача заявок на участь в аукціоні триває до 20:00 24 червня 2021 року.

Загальна площа – 134,6 м². Приміщення в задовільному стані, забезпечені електромережею (15 кВт), водозабезпеченням та каналізацією, оснащені опаленням та газифікацією.

Для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

Нагадаємо: 22 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень 5 та 6 поверху адмінбудівлі, що обліковується на балансі Державного концерну «Ядерне паливо» та знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик 34. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті