Услід за Renault і Volkswagen Франція оштрафувала Peugeot за обман з викидами

Услід за Renault і Volkswagen Франція оштрафувала Peugeot за обман з викидами

Обвинувачення були висунуті проти французької компанії в рамках розслідування, яке велося з 2017 року

Услід за Renault і Volkswagen Франція оштрафувала Peugeot за обман з викидами
фото www.flickr.com/photos/43270317@N08/47245002011/

Французька влада виявила, що автомобільна група Peugeot, яка є частиною групи Stellantis, обдурила покупців її дизельних авто, приховавши дані реального рівня шкідливих викидів транспортних засобів. Про це повідомляє Automotive News Europe.

Основний бренд PSA Group, який в січні об'єднався з Fiat Chrysler і утворив Stellantis, другого за величиною виробника автомобілів в Європі, повинен заплатити 10 млн євро і надати банківську гарантію на 30 млн євро, повідомляє французька автомобільна група.

Компанія заявила, що знаходиться в процесі оцінки варіантів захисту і що її дочірні компанії Citroen і Fiat Chrysler також були викликані до суду в Парижі.

Звинувачення на адресу Stellantis – удар по зусиллям генерального директора Карлоса Тавареса по інтеграції бізнесу PSA і FCA в один з найбільших світових автовиробників. Після злиття двох компаній в січні йому довелося зіткнутися з глобальною кризою поставок напівпровідників, який гальмує виробництво в галузі.

Нагадаємо: раніше цього місяця влада Франції пред'явила звинувачення у справі про приховування даних реального рівня шкідливих викидів автомобілями відразу двом автоконцернам – Renault і Volkswagen. Renault доведеться внести заставу в розмірі 20 млн євро і надати банківські гарантії в розмірі 60 млн євро. VW повинен внести заставу 10 млн євро з банківським забезпеченням 60 млн євро. Volkswagen, так само як і Renault, відкинув усі звинувачення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло