McDonald's став жертвою масштабної хакерської атаки

McDonald's став жертвою масштабної хакерської атаки

Зловмисники викрали дані підрозділів у Південній Кореї і на Тайвані

McDonald's став жертвою масштабної хакерської атаки
фото Pixaby

Американська компанія McDonald's Corp. стала жертвою масштабної хакерської атаки – зловмисники викрали дані клієнтів південнокорейського і тайванського підрозділів компанії.

Атака також могла торкнутися її клієнтів в Росії і Південно-Африканській Республіці, пише Інтерфаксз посиланням на The Wall Street Journal.

McDonald's повідомила в п'ятницю, що деякий час тому найняла зовнішніх консультантів для перевірки несанкціонованих дій, зафіксованих у внутрішній системі безпеки після якогось інциденту, – і проведене розслідування виявило витік даних на деяких ринках.

Серед вкрадених в Південній Кореї і на Тайвані даних – адреси електронної пошти клієнтів, їх номери телефонів та адреси доставки. На Тайвані хакери також отримали доступ до імен та контактної інформації співробітників компанії. Інші дані не постраждали.

McDonald's повідомила регуляторам у Південній Кореї і на Тайвані про скоєну атаці, також компанія направить відповідну інформацію клієнтам і співробітникам.

Крім того, компанія повідомить і про можливий витік даних деяких зі своїх співробітників в Росії і ПАР.

Персональні дані співробітників і клієнтів McDonald's в США не постраждали, підкреслили в компанії.

Хакерська атака не вплинула на роботу ресторанів McDonald's, і хакери не просили у компанії викупу.

Акції McDonald's додають в ціні 0,1% в ході попередніх торгів у п'ятницю. З початку поточного року їх вартість зросла на 9%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті