Boeing успішно розпродав свої моделі MAX на тлі швидкого відновлення авіаперевезень

Boeing успішно розпродав свої моделі MAX на тлі швидкого відновлення авіаперевезень

Авіакомпанії реагують на зростаючий попит і починають збільшувати парки літаків

Boeing успішно розпродав свої моделі MAX на тлі швидкого відновлення авіаперевезень
фото Boeing

Швидке відновлення попиту на авіаперевезення в США і в інших регіонах світу дозволило американському авіаконцерну Boeing знайти покупців на літаки, що залишилися незатребуваними в період пандемії, коли покупці відмовлялися від замовлень або взагалі оголошували про банкрутство, пише Інтерфаксз посиланням на газету The Wall Street Journal.

За даними джерел газети, в даний час кількість незатребуваних літаків Boeing MAX становить лише близько 10, тоді як в липні минулого року їх було близько 100.

Незважаючи на те, що ринок міжнародних авіаперевезень ще далекий від відновлення, внутрішні авіаперевезення в Штатах в останні місяці на підйомі, відзначають галузеві експерти. Завантаженість внутрішніх рейсів становить близько 84%, а щоденний пасажиропотік аеропортів наблизився до 2 млн – максимуму з березня 2020 року, тобто з початку пандемії.

Авіакомпанії реагують на зростаючий попит, додаючи нові рейси і розширюючи штати співробітників, а також починають збільшувати парки літаків.

Серед американських авіакомпаній, які купили літаки Boeing MAX, – United Airlines Holdings Inc. і Alaska Air Group Inc.

Так, United повідомила в березні, що зроблене нею замовлення на 25 літаків Boeing MAX включає в себе як уже готові лайнери, так і літаки, які будуть зроблені пізніше. Тим часом Alaska Airlines заявила, що придбає 9 літаків MAX, вироблених Boeing для інших компаній.

Джерела WSJ відзначають, що United веде з Boeing переговори про купівлю ще близько 150 літаків.

Нагадаємо, в Україні 14 червня відбудеться аукціон з продажу двох арештованих пасажирських літаків Boeing.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло