Допомога на $150 млн: Пентагон відправить Україні протидрони і засоби радіоелектронної боротьби

Допомога на $150 млн: Пентагон відправить Україні протидрони і засоби радіоелектронної боротьби

Міноборони США оголосило про новий пакет військової допомоги Україні

Допомога на $150 млн: Пентагон відправить Україні протидрони і засоби радіоелектронної боротьби
фото www.facebook.com/usdos.ukraine

У п'ятницю,11 червня, Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги Україні в розмірі $150 млн, який включатиме в себе контрартилерійський радар, обладнання радіоелектронної боротьби і технології боротьби з дронами. Як повідомляє Reuters, це зміцнить позиції Києва на тлі загострення напруженості у відносинах з Москвою.

Хоча кошти вже були виділені Конгресом, в заяві Міністерства оборони конкретно вказано, яким чином виділятиметься допомога. Останній транш допомоги надійде на додаток до $125 млн, про які Пентагон оголосив 1 березня, включаючи збройні патрульні катери Mark VI.

Пентагон заявив, що допомога США в області безпеки включає в себе можливості «підвищити летальність, командування і контроль, а також ситуаційну обізнаність українських сил».

Міністерство оборони надасть протиартилерійські радари, системи боротьби з дронами, засоби захищеного зв'язку, засоби радіоелектронної боротьби і військово-медичне обладнання для евакуації.

Допомога США пішла за підтвердженням Пентагоном того, що Україна «досягла достатнього прогресу в проведенні оборонних реформ в цьому році», як того вимагає законодавство США.

Як повідомлялось, днями заступник помічника міністра оборони по Україні, Росії та Євразії Лора Купер заявила, що підтримка суверенітету, територіальної цілісності і євроатлантичних устремлінь України з боку Америки є непохитною. 

«Російська агресія – це питання не тільки України, а й загроза Європі, США і стабільності міжнародного порядку», – наголосила вона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті