У Volkswagen вкрали дані 3,3 млн користувачів

У Volkswagen вкрали дані 3,3 млн користувачів

Зловмисники отримали доступ до номерів водійських прав, дат народження, номерів соціального страхування та номерів рахунків

У Volkswagen вкрали дані 3,3 млн користувачів
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/49521464993

Американський підрозділ автовиробника Volkswagen AG заявило про витік даних, від якого постраждало понад 3,3 млн клієнтів і потенційних покупців в Північній Америці. Як повідомляє Reuters, майже всі постраждалі були нинішніми або потенційними клієнтами Audi, одного з люксових брендів німецького автовиробника.

Volkswagen Group of America заявила, що невідома сторона отримувала доступ до інформації з баз даних Volkswagen з серпня 2019 року по травень 2021 року.

Серед інформації, доступ до якої отримали зловмисники, були номери водійських прав, дати народження, номера соціального страхування та номери рахунків.

За заявою VW, витік зачепив конфіденційні дані, пов'язані з правом на покупку або оренду 90 000 клієнтів Audi і потенційних покупців. Автоконцерн заявив, що пропонуватиме цим особам безкоштовні послуги із захисту кредитних карт.

Конфіденційні дані складалися з номерів водійських прав в більш ніж 95% випадків.

Нагадаємо: днями американська компанія McDonald's Corp. стала жертвою масштабної хакерської атаки – зловмисники викрали дані клієнтів південнокорейського і тайванського підрозділів компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті