Криптовалютні гойдалки: Маск знову підняв вартість біткойну

Криптовалютні гойдалки: Маск знову підняв вартість біткойну

Цього разу глава Tesla підняв вартість біткойну на понад 12%

Криптовалютні гойдалки: Маск знову підняв вартість біткойну
Ілон Маск
фото www.flickr.com/photos/jurvetson/33486317444

Ціна на біткойн виросла в неділю ввечері в США після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що виробник електрокарів може знову почати приймати оплату за автівки в біткойнах в майбутньому.

За даними CoinMarketCap, за останню добу біткойн виріс на 12,6% до $39 433. З початку року біткойн виріс на понад 30%, хоча його нинішня ціна далека від рекордного максимуму в $64 829,14, досягнутого у квітні.

Як повідомляє CNBC, цей приріст відбувся після того, як у неділю Маск заявив, що Tesla відновить роботу з біткойнами, «коли з'явиться підтвердження розумного (~ 50%) використання чистої енергії майнерами з позитивною тенденцією в майбутньому».

Нагадаємо: в середині травня Tesla призупинила продаж автомобілів за біткойни, пославшись на побоювання з приводу впливу видобутку криптовалют на клімат.

Як повідомлялось, уряд Ірану оголосив в травні про заборону на видобуток біткойнів і інших криптовалюта до 22 вересня, після того, як офіційні особи заявили, що відключення електроенергії в столиці країни Тегерані і декількох інших великих містах були частково спровоковані цією енергомісткою діяльністю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті