USF оголосив конкурс оголосив відбір стартапів для поїздки на CES у Лос-Анджелесі

USF оголосив конкурс оголосив відбір стартапів для поїздки на CES у Лос-Анджелесі

Переможці зможуть представити свій продукт у рамках українського павільйону стартапів у виставковому залі CES Eureka Park

USF оголосив конкурс оголосив відбір стартапів для поїздки на CES у Лос-Анджелесі
фото: phys.org

Український фонд стартапів (USF) разом з Western NIS Enterprise Fund запрошують стартапи взяти участь у конкурсі та приєднатися до українського стенду стартапів на виставці Consumer Electronics Show 2022 (CES). Для участі у конкурсі необхідно подати заявку до 31 серпня. Про це повідомляється на сторінці USF у фейсбуці.

«Якщо ваш стартап має готові для продажу пристрої та рішення, а ще гарно масштабується готуйте свої заявки», – повідомили в USF.

Зазначається, що вісім переможців конкурсу будуть звільнені від оплати за оренду площі на виставці CES 2022 та зможуть представити свій продукт у рамках українського павільйону стартапів у виставковому залі CES Eureka Park, що відбудеться у Лас-Вегасі, штат Невада.

Ці ж переможці зможуть пройти CES Bootcamp – інтенсивний тренінг, для того, щоб якнайкраще презентувати свій стартап на виставці CES 2022.

Для участі компанія повинна:

  • розробити продукт у сфері «Інтернету речей» або апаратний продукт (пристрій);
  • мати мінімально життєздатний прототип продукту;
  • мати засновника, який володіє англійською мовою (або англомовним представником), та можливість відвідати CES-2022 у Сполучених Штатах 5-8 січня 2022 року;

Переліт, проживання та інші потреби, пов’язані з перебування у США не оплачуються.

Нагадаємо: 19 – 20 червня у Києві відбудеться хакатон для музичних стартапів. Організаторами заходу є UNIT.City, Masterskaya та Sector X Acceleration Hub.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло