У Франції скасовують комендантську годину і носіння масок на вулиці

У Франції скасовують комендантську годину і носіння масок на вулиці

Епідситуація в країні покращується завдяки вакцинації

У Франції скасовують комендантську годину і носіння масок на вулиці
фото DR

З четверга, 17 червня, у Франції носіння масок перестане бути обов'язковим на вулиці (за деякими винятками), а комендантську годину скасують 20 червня, на десять днів раніше оголошеного терміну. Про це в середу, 16 червня, повідомив прем'єр-міністр Жан Кастекс, передає RFI.

«Носіння масок на відкритому повітрі більше не буде обов'язковим, за винятком певних обставин, коли ми збираємося разом, коли ми знаходимося в людному місці, в черзі, на ринку або на трибунах стадіону», – заявив Жан Кастекс.

Носіння масок залишається обов'язковим в транспорті, в офісах, магазинах і в інших закритих приміщеннях, що приймають публіку.

Перенесено на більш ранній термін і скасування комендантської години, яка діє у Франції з 11 вечора до 6 ранку. Це обмеження знімуть 20 червня, а не 30-го, як оголошувалося наприкінці квітня.

На санітарні послаблення влада пішла в зв'язку з «швидшим, ніж передбачалося», покращенням епідеміологічної обстановки. За даними на 15 червня, за добу у Франції зафіксували всього 3235 нових випадків зараження (проти 30-35 тисяч на квітневому піку епідемії).

Майже 31 млн жителів Франції вже отримали щонайменше одну дозу вакцини. Майже 17 млн чоловік повністю щеплені двома або однією дозою вакцини. До кінця серпня 35 млн жителів країни повинні бути повністю щеплені, заявив прем'єр-міністр Жан Кастекс.

Нагадаємо, раніше у Франції влаштували концерт на стадіоні з глядачами, щоб оцінити ризик поширення COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті