Для клієнтів Morgan Stanley створять інвестиційний біткойн-фонд

Для клієнтів Morgan Stanley створять інвестиційний біткойн-фонд

Доступ до біткойн-фондів отримали тільки заможні клієнти, у яких є активи на суму не менше $2 млн

Для клієнтів Morgan Stanley створять інвестиційний біткойн-фонд
фото DR

Компанії з управління цифровими активами New York Digital Investment Group (NYDIG) і FS Investments створять біткойн-фонд, який зможуть використовувати тільки клієнти інвестиційного банку Morgan Stanley. Відповідна заявка подана до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), передає РБК.

Фонд стане четвертим інструментом, заснованим на криптовалюті, в який можуть інвестувати клієнти Morgan Stanley. У заявці сказано, що банк буде отримувати частину зборів за обслуговування інвесторів.

У березні Morgan Stanley став першим великим американським банком, який дозволив своїм клієнтам інвестувати в інструменти, засновані на криптовалюті. Навесні клієнти банку отримали доступ до трьох біткойн-фондів.

Доступ до біткойн-фондів отримали тільки заможні клієнти, у яких є активи на суму не менше $2 млн. У Morgan Stanley вважають, що подібний волатильний актив підходить для інвесторів з «агресивною толерантністю до ризику».

Корпоративним клієнтам – інвестиційним компаніям – необхідно володіти активами на суму не менше $5 млн. Також компанії повинні бути клієнтами Morgan Stanley не менш ніж півроку. Інвестори, які отримали доступ до криптовалютних фондів, зможуть вкласти в них не більше 2,5% від загального обсягу їх інвестиційного портфеля.

NYDIG була заснована в 2017 році і спеціалізується на інвестиціях в цифрові активи. Зараз під її управлінням перебувають активи на суму $6 млрд.

FS Investments спеціалізується на альтернативних інвестиціях. Компанія заснована в 2007 році і управляє активами на $23 млрд.

Нагадаємо, інвесткомпанія Morgan Stanley купує виробникаавтокомпонентів Nivel.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті