Британія домовляється з шістьма компаніями про будівництво заводів з виробництва акумуляторів

Британія домовляється з шістьма компаніями про будівництво заводів з виробництва акумуляторів

До їх числа входять Ford, Nissan і Samsung

Британія домовляється з шістьма компаніями про будівництво заводів з виробництва акумуляторів
фото www.flickr.com/photos/inverness_trucker/7439909738

Великобританія веде переговори з шістьма компаніями про будівництво величезних заводів (гігафабрик) з виробництва акумуляторів для електромобілів.

Як пише Financial Times з посиланням на джерела, Ford Motor, Nissan Motor, LG Corp, Samsung і стартапи Britishvolt і InoBat Auto ведуть переговори з британським урядом або місцевою владою про місця для розміщення потенційних заводів, а також про фінансову підтримку.

План британського уряду щодо заборони продаж нових бензинових і дизельних автомобілів до 2030 року і гібридів до 2035 року вимагатиме від заводів в країні зосередитися на виробництві електромобілів.

Влада заявляє, що «для підтримки переходу автомобільного сектора на електромобілі» уряд «продовжує тісно співпрацювати з інвесторами і виробниками автомобілів, щоб просувати плани щодо масового виробництва акумуляторів у Великобританії».

Під час попередніх переговорів з британським урядом Ford заявив, що вивчає виробництво акумуляторів у Великобританії, припускаючи, що вони будуть відправлені до Туреччини для запланованої електричної версії його фургона Transit. Ford може виготовити частини акумуляторних модулів у Великобританії перед відправкою їх до Туреччини для остаточної експлуатації та установки.

Результат переговорів Nissan з урядом про будівництво заводу з виробництва акумуляторів в Сандерленді залежить від витрат на електроенергію.

LG і Samsung ведуть попередні переговори з владою, і компанії вказали, що реалізовуватимуть цей план лише в тому випадку, якщо у них будуть угоди з великими автовиробниками. Представник LG сказав, що компанія розглядає різні варіанти, але ще не прийняла остаточного рішення.

Решта компаній не відразу відповіли на запити FT про коментарі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло