Mazda запланувала до 2025 року випустити 13 моделей електрокарів і гібридів

Mazda запланувала до 2025 року випустити 13 моделей електрокарів і гібридів

Наступного року стартує виробництво трьох гібридів, п'яти плагін-гібридів і трьох електромобілів

Mazda запланувала до 2025 року випустити 13 моделей електрокарів і гібридів
фото www.flickr.com/photos/diaryofskateboard-er/5203878516

Японська Mazda Motor розраховує до 2025 року випустити 13 моделей електрокарів і гібридних автомобілів. Як повідомляє Reuters, повну електрифікацію асортименту автовиробник має намір здійснити до 2030 року.

Випуск трьох гібридів, п'яти плагін-гібридів і трьох електромобілів почнеться вже в наступному році. Акцентом в збуті буде зроблений на ринки Японії, Європи, США, Китаю і країн АСЕАН.

У частині моделей буде використовуватися багаторівнева масштабована архітектура Mazda Skyactiv, а в частині – гібридна система Toyota Motor.

У травні компанія заявила про намір розробити спеціально для електромобілів згадану вище масштабовану платформу. Автовиробник буде займатися розробкою електромобілів самостійно, використовуючи базові технології, створені спільно Mazda, Toyota і Denso.

Нагадаємо:серійне виробництво першого електрокару Mazda, кросовера MX-30, стартувало в травні минулого року.

Як повідомлялось, у грудні представники Mazda заявили, що електромобілі з більш ємними акумуляторними батареями є шкідливішими для навколишнього середовища, ніж звичні автомобілі з дизельними двигунам.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло