Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації ДП «Плазмотрон» у Києві

Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації ДП «Плазмотрон» у Києві

Стартова ціна складає понад 300 000 грн

Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації ДП «Плазмотрон» у Києві
фото: privatization.gov.ua

16 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Науково-технічний центр «Плазмотрон»  Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України». Стартова ціна складає 303 200 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 15 липня. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Підприємство, відповідно до статуту, займається дослідженнями та розробками у сфері природничих і технічних наук, виробництвом електричного устатковання, торгівлею машинами, промисловим устаткуванням та іншими товарами господарського призначення тощо.

Станом на зараз підприємство є збитковим, має заборгованість перед працівниками та контрагентами, а частину доходу отримує від здачі приміщень в оренду.

На балансі підприємства є два об'єкти нерухомості, які знаходяться на вул. Антона Цедіка, 9-А в Києві: основна двоповерхова будівля площею 432,5 м² та складське приміщення площею 105 м². Розмір земельної ділянки під забудовою – 898 м².

Відстань від будівель до метро «Шулявська» – близько 1 км, до метро «Берестейська»  – 2 км.

Переможець, відповідно до умов аукціону, має зокрема виплатити заборгованість по заробітній платі те забезпечити соціальні гарантії працівникам.

Нагадаємо: на початку липня відбудеться приватизація ЄМК ДП «Навчально-виробничі майстерні» в Житомирі. Стартова ціна становить майже 500 000 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті