У 2020 році виручка власника TikTok підскочила більш ніж удвічі до понад $34 млрд

У 2020 році виручка власника TikTok підскочила більш ніж удвічі до понад $34 млрд

Платформи ByteDance вже мають 1,9 млрд користувачів.

У 2020 році виручка власника TikTok підскочила більш ніж удвічі до понад $34 млрд
фото www.flickr.com/photos/190760306@N02/50569991463

Виручка ByteDance, компанії, що володіє TikTok, збільшилася більш ніж удвічі в 2020 році. Як повідомляє CNBC, виручка торік досягла $34,3 млрд, що на 111% більше, ніж роком раніше. Валовий прибуток підскочив на 93% до $19 млрд.

До кінця 2020 року ByteDance досягла 1,9 млрд активних користувачів на місяць на всіх своїх платформах, включаючи особливо популярний додаток для коротких відео TikTok, його китайську версію Douyin і агрегатор новин Toutiao.

Швидке зростання підкреслює ажіотаж навколо ByteDance і те, чому його оцінка перевищила $100 млрд.

Раніше цього року компанія найняла колишнього генерального директора Xiaomi Шоу Цзи в якості свого нового фінансового директора, припустивши, що ByteDance може готуватися до первинного публічного розміщення акцій.

Операційний збиток ByteDance за 2020 рік досяг $2,1 млрд в порівнянні з $684 млн операційного прибутку за попередній рік, сказало джерело телеканалу, яке побажало залишитися невідомим. За його словами, збиток в основному пов'язаний з виплатою акціонерам компенсацій акціонерам.

Китайській інтернет-компанії вдалося домогтися міжнародного успіху за допомогою TikTok. Реклама – ключова частина доходів ByteDance, коли мова йде про платформи, але гігант почав зосереджуватися на нових областях, таких як ігри, і зіткнувся з деякими з найбільших китайських та інших технологічних гравців, такими як Tencent.

Нагадаємо: у серпні адміністрація колишнього президента США Дональда Трампа оголосила компанію загрозою національній безпеці. Був навіть сценарій продажу американського бізнесу TikTok місцевій компанії.

У лютому 2021 стало відомо, що власник TikTok відмовився від продажу бізнесу в США Oracle і Walmart.

Нагадаємо: 9 червня президент США Джо Байден скасував указ, виданий своїм попередником Дональдом Трампом про те, що на території США обмежується робота сервісів TikTok і WeChat.

Між тим, новий указ Байдена, спрямований на захист конфіденційних даних американців, змусить деякі китайські додатки вжити більш жорстких заходів для захисту приватної інформації, якщо вони хочуть залишитися на ринку США. Хоча в новій постанові не вказані імена компаній, він може в кінцевому підсумку захопити більше додатків, ніж заборонив у свій час Трамп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті