Корбан подав чотири судові позови до співвласника компанії «Цитрус» на понад 1 млрд грн

Корбан подав чотири судові позови до співвласника компанії «Цитрус» на понад 1 млрд грн

«Цитрус» відкидає усі звинувачення Корбана

Корбан подав чотири судові позови до співвласника компанії 	«Цитрус» на понад 1 млрд грн
Фото: УНІАН

Бізнесмен Геннадій Корбан, власник 50% частки ТОВ «ЗТ-Інвест» групи компаній «Цитрус», подав чотири судові позови сумарно більше ніж на 1 млрд грн до співвласника компанії Григорія Топала та групи афільованих юросіб. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Три місяці вистачило для проведення поглибленого аналізу та аудиту компанії. Фахівці вивчали документи кропітко. А ще відкрили речі, про які не звично говорити вголос», – написав Корбан.

За його словами, в компанії відбуваються оптимізація податків шляхом незаконного переведення боргів без згоди кредиторів, передача оборотних товарів на безоплатній основі компаніям-супутникам, а також довгострокове «сіре» розмитнення товарів. Корбан додав, що окрім судових позовів, його юристи також підготували скарги до правоохоронних та податкових органів.

Водночас у «Цитрусі» не погодилися із заявою бізнесмена, назвавши таку інформацію неправдивою і маніпулятивною.

«У межах судового процесу, де ми оскаржуємо отримання частки, адвокат Корбана надав договір корпоративного управління, на підставі якого Корбан вправі керувати 50% часткою в компанії «ЗТ-Інвест», яка не має жодного стосунку до групи компаній «Цитрус», – заявили в «Цитрусі».

У компанії додали, що не знали про аудит, оплачують усі податки в межах чинного законодавства, повністю ведуть прозору діяльність і не практикують безкоштовну передачу «обігових товарів».

«Всі псевдофакти, відображені у дописі Корбана, носять завідомо неправдивий, псуючий репутацію компанії характер і не мають нічого спільного з фактичним станом справ», – наголошують у «Цитрусі».

Раніше Корбан став співвласником ТОВ «ЗТ-Інвест». Його частка в статутному капіталі компанії становить понад 800 000 грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті