У Британії через «індійський» штам новий пік захворювань на COVID, попри масову вакцинацію

У Британії через «індійський» штам новий пік захворювань на COVID, попри масову вакцинацію

Зростання захворюваності не дало здійснитися планам уряду послабити епідемічні обмеження

У Британії через «індійський» штам новий пік захворювань на COVID, попри масову вакцинацію
фото DR

Незважаючи на те, що хоча б одну дозу вакцини від COVID-19 у Великобританії отримали 80% дорослого населення, в країні спостерігається новий пік захворювань на коронавірус через швидке розповсюдження «індійського» дельта-варіанту вірусу, пише Bloomberg, на яке посилається The Bell.

Напередодні в країні зафіксовано 11 000 нових випадків коронавірусу – це максимум з середини лютого. Померли 19 осіб.

Вчені однозначно пов'язують це з підвищеною заразністю індійського варіанту. Він «експоненціально» стає домінуючим у популяції, причому найбільш інтенсивна передача інфекції спостерігається  в наймолодшій віковій групі 20-29 років.

Зростання захворюваності не дало здійснитися планам уряду послабити епідемічні обмеження – на цьому тижні вони збережені ще на місяць.

Уряд країни змінив тактику вакцинації, націлившись на максимальне охоплення першою дозою. Навіть одна доза вакцини дає хороший захист від дельта-варіанту.

Нова хвиля «безумовно» призведе до зростання госпіталізацій і смертей, її піку влада очікує протягом кількох тижнів. Яких показників досягне захворюваність, поки що встановити неможливо.

Також повідомляється, що в сусідній Росії за останню добу встановлено рекорд за кількістю нових випадків. Зокрема, в Москві заразилися 9000 осіб, померли 78 пацієнтів. У російській столиці також поширюється індійський варіант.

Нагадаємо, у Росії завод «АвтоВАЗ» буде виплачувати по 1500 рублів кожному працівнику за вакцинацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті